Айыльный Кеңеш

Качественный состав айылного кеңеша Теплоключенского айылного аймака

 

Аты-жөнү Туулган жылы Улуту Билими Иштеген жери
1 Алмабеков Айбек Исабекович  — төрага 29.05.1988 Кыргыз Жогорку

Инженер электрик

Жеке

ишкер

2 Акунов Бактыбек Султангазиевич- орун басары 13.12.1981 Кыргыз Жогорку

Экономист

 

Фермер
3 Абдышев Ринат Кубанович 08.03.1996 Кыргыз Жогорку

Мугалим

С.Киров мектеби
4 Акчубаков Октябрь  Тармалтаевич 18.10.1958 Кыргыз Орто кесиптик Фермер
5 Абдыкеримов Сыртпай Турганбекович 24.03.1961 Кыргыз Жогорку

Зооинженер

АВП жетекчи
6 Аляева Зульфия Ахметовна 01.10.1973 Кыргыз Жогорку мугалим “Келечек”

б/б

7 Асанов Эдилбек Омурбекович 06.03.1990 Кыргыз Жогорку

 

Кадастр

Адис

8 Байтолоева Күлүмкан Урсопоевна 10.01.1956 Кыргыз Орто Квартал башчысы
9 Доконбаев Улан Ишембаевич 06.01.1979 Кыргыз Жогорку

Токойчу

Каракол токой чарбасы
10 Жанузаков Чынгыз Жанузакович 17.04.1990 Кыргыз Жогорку

Экономист

Жаштар уюму
11 Имашев Талант Имашевич 09.08.1993 Кыргыз Жогорку

Мугалим

М.Мамакеев мектеби
12 Керимов Виктор Ибрагимович 15.07.1990 Орус Жогорку Фермер
13 Кыдыров Эльдияр Кубанычбекович 01.08.1990 Кыргыз Жогорку

Менеджер

 

Фермер
14 Мадамбеков КенжебекСакенович 11.10.1975 Кыргыз Орто

 

Фермер
15 Мусралиева Зульфия Асанходжаевна 20.08.1973 Кыргыз Жогорку

Дарыгер

Аймактык оорукана
16 Рысмендеева Айнагул Насирдинович 23.02.1959 Кыргыз Жогорку

Зоотехник

Ак-суу органик
17 Сагынбекова Сабира Сатышевна 27.10.1972 Кыргыз Жогорку

Мугалим

Күн Чубак

б/б

18 Сасыманов Саламат Шаршенбаевич 15.10.1981 Кыргыз Жогорку

Мугалим

С.Киров мектеби
19 Сатарова Нургуль Толокуновна 19.07.1971 Кыргыз Орто кесиптик ЦСМ фельдшер
20 Усубакунов Тологон Мукашевич 17.02.1973 Кыргыз Орто Квартал башчысы
21 Шаймергенова Кымбат Орозбаевна 01.03.1980 Кыргыз Жогорку

Мугалим

 

ЦСМ

Постоянные комиссии и их график работы

Туруктуу комиссиянын аталышы Иштөө күнү

 

Депутаттардын аты-жөнү

 

 
Айылдык кеңештин төрагасы

 

Алмабеков А.И.  
Айылдык кеңештин төрагасынын

орун басары

Акунов Б.С.  
1 Бюджет, финансы, экономика, инвестиция тартуу, ишкердик иш жана тышкы экономикалык байланыш боюнча дүйшөмбү

понедельник

9.00-12.00

Абдыкеримов С.Т төрага
Акчубаков О.Т.  
Шаймергенова К.О  
2 Муниципалдык менчик (жер, мүлк), айыл чарбасы (ЖКБФ, СПА), жаратылыш ресурстары, архитектура, курулуш жана экология маселелери боюнча шейшемби

вторник

9.00-12.00

Асанов Э.О төрага
Имашев Т.И.  
Кыдыров Э.К  
Сатарова Н.Т.  
Рысмендеева А.Н.  
3 Айылдык аймактын чегиндеги (жол, ичүүчү суу, көчө электр жарыгы, канализация, айылды көрктөндүрүү жана транспорт) маселелери боюнча шаршемби

среда

9.00-12.00

Сасыманов С.Ш. төрага
Керимов В.И.  
Мусралиева З.А.  
4 Социалдык маселелер (маданият, билим берүү, саламаттык сактоо, туризм, спорт, жаштар жана гендердик саясат) боюнча

 

бейшемби

четверг

9.00-12.00

Жанузаков Ч.Ж. төрага
Абдышев Р.К  
Байтолоева К.У  
Мадамбеков К.С.  
Сагынбекова С.С  
5 Депутаттык этика, мыйзамдуулук, мандат, дин маселелери, коомдук уюмдар, жергиликтүү коомдоштуктар боюнча жума

пятница

9.00-12.00

 

Аляева З.А. төрага
Доконбаев У.И.  
Усубакунов Т.М.  

Адрес и контакты

Адрес: Иссык-Кульская область,  Ак-Сууйский район, с. Теплоключенка, ул.Ленина №154 

Контактные телефоны: (03948) 91277, (03948) 91591, (03948) 91503, (03948) 92108

Электронная почта: aksuut@mail.ru

web: www.teplokluchenka.org.kg

Поделиться с друзьями

Обсуждение закрыто.